X
A G S

Hakkımızda

Varlık Yönetim Şirketleri

Varlık Yönetim Şirketleri bankalar ve finans kurumları ile diğer mali kurumların alacakları ve diğer varlıklarının satın alınması suretiyle yeniden yapılandırılmasını sağlayarak tahsil edilmesine yönelik faaliyet gösteren kuruluşlardır. Varlık Yönetim Şirketleri geciken borçların ödenmesine yönelik olarak müşteri bazında özel çözüm önerileri geliştirerek alternatifli ödeme planları ile müşterileri için olabilecek en uygun ödeme yöntemlerini sunarlar.

Biz Kimiz?

AGS Altın Gezegen Varlık Yönetim A. Ş. 15.06.2023 tarihinde kurulmuş, 18.11.2023 tarihinde Bankacılık Denetleme Düzenleme Kurumu’ndan alınan faaliyet izni doğrultusunda BDDK’nın gözetim ve denetimi altında faaliyet göstermekte olup, güçlü sermaye yapısı, çağdaş çözüm önerileri, tecrübeli yönetim kadrosu ile sektöründe fark yaratan bir kuruluştur..

Misyonumuz

Misyonumuz ödeme güçlüğü nedeniyle gecikmede bulunan borçların yeniden yapılandırılması suretiyle kişilerin borçlarını kolaylıkla ödemelerini sağlayabilmektir. AGS Altın Gezegen Varlık Yönetim A. Ş. gerek sunduğu hizmetlerle gerekse çözüm odaklı yaklaşımıyla ödeme güçlüğü nedeniyle borcunu ödemekte zorlanan kişilere olabilecek en uygun ödeme koşullarını sağlayarak borçlarından kurtulmalarını ve finansal huzura erişmelerini amaç edinmiştir. AGS Altın Gezegen Varlık Yönetimi A. Ş.’yi farklı kılan özelliklerinden bir tanesi de standart yaklaşımlar yerine her bir müşteri için özel çözüm önerileri üretmesidir.

Vizyonumuz

Vizyonumuz Varlık Yönetim Sektörüne yeni bir soluk kazandırmak, akılcı çözüm önerileri ile sektörde fark yaratmak ve Pazar payını hızla arttırarak sektörün önde gelen firmaları arasına girmektir.

TEMEL DEĞERLERİMİZ

Şeffaflık ve Güvenilirlik

AGS Altın Gezegen Varlık Yönetim A. Ş. tüm uygulamalarını karşılıklı güven esasına dayanarak gerçekleştirir, düzenleyici kuruluşlara ilişkin mevzuat ve yasal düzenlemelere uygun olarak müşterilerimizi açık, net ve doğru olarak bilgilendirir, faaliyetlerine ilişkin tüm kayıtları tam ve doğru biçimde yaratır ve raporlar.

Kaliteli Hizmet

Şirketimiz konularında uzman ve deneyimli kadrosu ile müşterilerimizin ihtiyaç duydukları özel çözüm önerileri, esnek ödeme planları üretir, bu surette müşterilerin ihtiyaç duydukları kaliteli hizmeti sunabilmek, ödeme güçlüğü nedeniyle borçlarını ödemekte zorlanan kişilerin finansal özgürlüklerine kavuşmalarını sağlar.

Gizlilik

Şirketimiz müşteri bilgilerinin yasal otoritelerce yetkilendirilen kişi ve kurumlar haricinde paylaşmaz. Edinilen her türlü bilgiyi sadece işin gerektirdiği hususlarda kullanmak, kişi mahremiyetinin korunmasına özen gösterir.

Müşteri Şikayetleri

Müşterilerimiz tarafından yapılan her şikayet eksik yönlerimizi geliştirmek ve hizmet kalitemizin artmasına yön veren en önemli anahtarlardan bir tanesidir. Tüm müşteri şikayetleri titizlikle değerlendirilerek en kısa süre içerisinde çözüme ulaştırılması ana hedeflerimizden biridir. Şirketimiz için müşteri memnuniyeti her şeyden önde gelen hususlardan biridir. AGS Altın Gezegen Varlık Yönetim A. Ş. özel çözüm önerileri, uzattığı dost eliyle müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamayı amaçlar. Bu doğrultuda kişi ve kurumların ödeme gücüne olabilecek en uygun ödeme planı hazırlayarak borçlarını ödemelerine imkan sağlar.

Bilgi Güvenliği Politikası

Kişisel Bilgi, kişi temel hak ve özgürlükleri içerisinde yer alan en önemli hususlardan bir tanesi olup AGS Altın Gezegen Varlık Yönetim A. Ş.’nin Bilgi Güvenliği Politikası bu temel üzerine inşa edilmiştir. Bu politika AGS Altın Gezegen Varlık Yönetim A. Ş. Yönetim Kurulu tarafından onaylanmış olup bilginin Gizlilik, Bütünlük ve Kullanılabilirlik ile ilgili doğabilecek riskleri minimize etmeyi amaçlamaktadır. AGS Altın Gezegen Varlık Yönetim A. Ş.’de görev yapan tüm personel, çalışmalarını bu politikanın ilkeleri doğrultusunda yerine getirmek konusunda yeterli bilgiye ve bilince sahiptir.

Genel Bilgiler

Şirket Türü
Anonim Şirket
Ticaret Ünvanı
AGS Altın Gezegen Varlık Yönetim A. Ş.
Adres
Harbiye Mahallesi Asker Ocağı Cad. Süzer Plaza NO: 6 İÇ KAPI NO: 61 ŞİŞLİ/ İSTANBUL
Vergi Dairesi
Maslak
Vergi Numarası
0091814637
Bağlı Olduğu Ticaret Odası
İstanbul Ticaret Odası
Mersis Numarası
009181463700001
Telefon Numarası
(0212) 970 02 47
Call Center
(0850) 460 02 47
Web Adresi
www.agsvarlik.com
E-Posta
info@agsvarlik.com
KEP Adresi
agsaltingezegenvarlikyonetima.s@hs01.kep.tr
Şirket Tescil Tarihi
15.06.2023
Faaliyet İzni Tarihi
18.11.2023
Ödenmiş Sermaye
100.000.000,00 TL
Esas Faaliyet Konusu
Varlık Yönetim Şirketleri Faaliyetleri
Go To Top